Katalog Stron Katalog Stron Katalog stron Katalog SEO Darmowy katalog stron Top Strony Katalog stron Darmowy katalog stron Elektronika x Inne switch przemysłowy Katalogseo24.pl Katalog www Spis Firm

Producenci

Cenniki do pobrania

Switche

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
24V/230V
24V/230V zasilacz zewnętrzny 24V/230V do switchy : SE-150, SE-139
ANYMUX-FX-L
Przełącznik Ethernet 10/100 Mbit/s z portem optycznym. Wersja 1550nm, zasięg 100km
ANYMUX-FX-M
Przełącznik Ethernet 10/100 Mbit/s z portem optycznym. Wersja 1310nm, zasięg 50km
ANYMUX-FX-R-01_L
Przełącznik Ethernet 10/100 Mbit/s z portem optycznym. Karta do półki telekomunikacyjnej RCK-ANY-01. Wersja 1550nm, zasięg 100km
ANYMUX-FX-R-01_M
Przełącznik Ethernet 10/100 Mbit/s z portem optycznym. Karta do półki telekomunikacyjnej RCK-ANY-01. Wersja 1310nm, zasięg 50km
ANYMUX-FX-R-01_S
Przełącznik Ethernet 10/100 Mbit/s z portem optycznym. Karta do półki telekomunikacyjnej RCK-ANY-01. Wersja 1310nm, zasięg 15km
ANYMUX-FX-R-01_WL
Przełącznik Ethernet 10/100 Mbit/s z portem optycznym. Karta do półki telekomunikacyjnej RCK-ANY-01. Wersja WDM 1310/1550nm, zasięg 60km
ANYMUX-FX-R-01_WM
Przełącznik Ethernet 10/100 Mbit/s z portem optycznym. Karta do półki telekomunikacyjnej RCK-ANY-01. Wersja WDM 1310/1550nm, zasięg 40km
ANYMUX-FX-R-01_WS
Przełącznik Ethernet 10/100 Mbit/s z portem optycznym. Karta do półki telekomunikacyjnej RCK-ANY-01. Wersja WDM 1310/1550nm, zasięg 20km
ANYMUX-FX-R-SFP
Przełącznik Ethernet 10/100 Mbit/s z portem optycznym. Karta do półki telekomunikacyjnej RCK-ANY-01. Wersja ze slotem SFP
ANYMUX-FX-S
Przełącznik Ethernet 10/100 Mbit/s z portem optycznym. Wersja 1310nm, zasięg 15km
ANYMUX-FX-SFP
Przełącznik Ethernet 10/100 Mbit/s z portem optycznym. Wersja ze slotem SFP
ANYMUX-FX-WL
Przełącznik Ethernet 10/100 Mbit/s z portem optycznym. Wersja WDM 1310/1550nm, zasięg 60km
ANYMUX-FX-WM
Przełącznik Ethernet 10/100 Mbit/s z portem optycznym. Wersja WDM 1310/1550nm, zasięg 40km
ANYMUX-FX-WS
Przełącznik Ethernet 10/100 Mbit/s z portem optycznym. Wersja WDM 1310/1550nm, zasięg 20km
GFX-R-SFP
Przełącznik Ethernet 10/100/1000 Mbit/s z portem optycznym. Karta do półki telekomunikacyjnej RCK-ANY-01. Wersja ze slotem SFP
GFX-SFP
Przełącznik Ethernet 10/100/1000 Mbit/s z portem optycznym. Wersja ze slotem SFP
HYPERION
Sześcioportowy przełącznik 10/100/1000 Mbit/s z 4 portami optycznymi i 2 elektrycznymi. Wersja ze slotem SFP
HYPERION-PoE
Sześcioportowy przełącznik 10/100/1000 Mbit/s z 4 portami optycznymi i 2 elektrycznymi. Standard PoE (Power over Ethernet). Wersja ze slotem SFP
METIS_L
Konfigurowalny przełącznik Ethernet 10/100 Mbit/s. Trzy porty elektryczne, jeden port optyczny. Wersja 1550nm, zasięg 100km

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka »

Ostatnio oglądane

Dokładamy wszelkich starań aby podane zdjęcia i opisy były w pełni prawidłowe i kompletne. Niestety, nie możemy zagwarantować, że podane dane nie zawierają pomyłek i błędów które jednak nie mogą być podstawą do ewentualnych roszczeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z działem handlowym. Prezentowane informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

sklep CCTV: switche przemysłowe, konwertery światłowodowe, ochrona przepięciowa, separator galwaniczny, switch przemysłowy, konwerter światłowodowy, zabezpieczenia przeciwprzepięciowe, separacja galwaniczna, RS485, RS422, RS232, kamery IP, ethernet, PoE, GB Gigabit, METEL, ADESTRA, AXON, LANEX, Elektronik Art, BitStream, HSK DATA, multiplexer, przełącznik przemysłowy, switch przemysłowy, konwertery światłowodowe, telewizja przemysłowa, wzmacniacz video, dystrybutor cctv, ochrona przeciwprzępieciowa, ComNet, IFS
Click Shop | Hosting home.pl