Katalog Stron Katalog Stron Katalog stron Katalog SEO Darmowy katalog stron Top Strony Katalog stron Darmowy katalog stron Elektronika x Inne switch przemysłowy Katalogseo24.pl Katalog www Spis Firm

Producenci

Cenniki do pobrania

Mediakonwertery

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
KALLISTO_1G_Z-SFP *
Konwerter interfejsów optycznych i elektrycznych SDH, Gigabit (Ethernet) GbE, ATM. Wersja 1Gbit/s.
KALLISTO_1G-SFP *
Konwerter interfejsów optycznych i elektrycznych SDH, Gigabit (Ethernet) GbE, ATM. Wersja 1Gbit/s.
KALLISTO_2.5G_Z-SFP *
Konwerter interfejsów optycznych i elektrycznych SDH, Gigabit (Ethernet) GbE, ATM. Wersja 2.5Gbit/s.
ME-38.1-1-1
ME-38.1-1-1

karta konwertera 10/100/1000 Mbps / SC MM 850 nm, zasięg 550 m

ME-38.1-3-2
ME-38.1-3-2

karta konwertera 10/100/1000 Mbps / SC SM 1310 nm, zasięg 10 km

ME-38.1-3-4
ME-38.1-3-4

karta konwertera 10/100/1000 Mbps / SC SM 1310 nm, zasięg 30 km

ME-38.1-4-6
ME-38.1-4-6

karta konwertera 10/100/1000 Mbps / SC SM 1550 nm, zasięg 70 km

ME-38.1-5-3
ME-38.1-5-3

karta konwertera 10/100/1000 Mbps / SC WDM 1310/1550 nm, zasięg 20 km - współpracuje z SE/ME-38.1-6-3

ME-38.1-5-5
ME-38.1-5-5

karta konwertera 10/100/1000 Mbps / SC WDM 1310/1550 nm, zasięg 40 km - współpracuje z SE/ME-38.1-6-5

ME-38.1-6-3
ME-38.1-6-3

"karta konwertera 10/100/1000 Mbps / SC WDM 1550/1310 nm,

ME-38.1-6-5
ME-38.1-6-5

karta konwertera 10/100/1000 Mbps / SC WDM 1550/1310 nm, zasięg 40 km - współpracuje z SE/ME-38.1-5-4

ME-38.2
ME-38.2

karta konwertera 10/100/1000 Mbps do współpracy z modułami SFP

NESO
Światłowodowy konwerter 1 Gbit/s Ethernet. (jeden port elektryczny, jeden port SFP)
NESO-P
Podwójny konwerter Światłowodowy 1 Gbit/s Ethernet. (dwa porty elektryczne, dwa porty SFP)
NESO-PoE-PD
Światłowodowy konwerter 1 Gbit/s Ethernet. (jeden port elektryczny, jeden port SFP) Obsługa PoE (Power over Ethernet) – wersja PD (zasilana)
NESO-PoE-PSE
Światłowodowy konwerter 1 Gbit/s Ethernet. (jeden port elektryczny, jeden port SFP) Obsługa PoE (Power over Ethernet) – wersja PSE (zasilająca)
SE-37.1-3-1

konwerter światłowodowy 100 Mbps 1310 nm, MM/SM, SC, zasięg 7/40 km

SE-37.1-3-2

konwerter światłowodowy 100 Mbps 1310 nm, SM LH, SC, zasięg 65 km

SE-37.1-5-1

konwerter światłowodowy 100 Mbps WDM 1310/1550 nm, SC, zasięg 20 km

SE-37.1-5-2

konwerter światłowodowy 100 Mbps WDM 1310/1550 nm, LH, SC, zasięg 40 km

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka »

Dokładamy wszelkich starań aby podane zdjęcia i opisy były w pełni prawidłowe i kompletne. Niestety, nie możemy zagwarantować, że podane dane nie zawierają pomyłek i błędów które jednak nie mogą być podstawą do ewentualnych roszczeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z działem handlowym. Prezentowane informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

sklep CCTV: switche przemysłowe, konwertery światłowodowe, ochrona przepięciowa, separator galwaniczny, switch przemysłowy, konwerter światłowodowy, zabezpieczenia przeciwprzepięciowe, separacja galwaniczna, RS485, RS422, RS232, kamery IP, ethernet, PoE, GB Gigabit, METEL, ADESTRA, AXON, LANEX, Elektronik Art, BitStream, HSK DATA, multiplexer, przełącznik przemysłowy, switch przemysłowy, konwertery światłowodowe, telewizja przemysłowa, wzmacniacz video, dystrybutor cctv, ochrona przeciwprzępieciowa, ComNet, IFS
Click Shop | Hosting home.pl